• Kurumsal

Askar Şirketler Grubu

Vizyonumuz

Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve yaptığı işe saygı duyarak sektörde güvenirlilik ve titizlik kavramlarıyla hafızalarda yer tutan büyük bir aile olmak

Misyonumuz

Faliyet  bulunduğumuz sektörlerde hizmet veren firmalar arasinda en iyi ve en yenilikçi firmalardan biri olmak.

Tarihçemiz

Askar Şirketler Topluluğu  1986 yılında İstanbul’da kurulan Askar Ticaret adi altında Laleli’de istanbul toplu ulaşım ve ticari plaka ( taksi ) sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız ilgili sektörde girişimci ruhu ile bir çok yenilicide beraberinde getirmiştir.

Ayni zamanda Askar İnşaat firması adi altında Çavuşoğlu İnşaat firmaları ortaklaşa yürüttükleri bir çok projeye de imza atmışlardır.

2000 li yılların başında akaryakıt sektörüne girerek Askar Petrol olarak ünvan değişikliği yapmıştır. Yine bu zaman zarfında İstoç Otomarket’te yapımını tamamladığı plazamızda Askar Otomotiv  olarak otomotiv sektörünün öncü firmaları arasına girmiştir. Sektöre kattığı deneyim , güçlü sermaye yapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile özellikle lüx araç alanında uzmanlaşmıştır.

2000 li yılların ilk çeyreğinde atılımlarını devam ettiren firmamız 2014 yılında Transfer Best isimli firmayi kurarak taşımacılık sektöründe yeni bir ivme kaydetti. Geniş müşteri potansiyeline sahip bu firmada çeşitli kurum ve kuruluşlarla çalışmasını sürdürmüştür.

Bu alandaki yenilikçi ruhu, öz güven ve müşteri memnuniyetini ilke alan firmamız TSH Lüks Taşımacılık firmasini kurarak müşterilerine lüx araç alanındaki yeniliklere de beraberinde getirmiştir.

Atılımlarını yurt dışına taşıma vizyonu olan firmamız yakin tarihimizde e-ticaret sitesi kurarak ticaret alanına farklı bir boyut kazandırmıştır. Kurulan e-ticaret firmamız Bazarea olarak dünyanın her noktasına Türk yöresel lezzetlerinden elektronik giyim aksesuar gibi bir çok kategoride bu alanda yerini almıştır.

Saygılarımızla, ASKAR Ailesi