• Faaliyetler

Askar Otomotiv

Otomotiv

Askar Otomotiv

Otomotiv sektöründe yılların kattığı deneyim,güçlü sermaye yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile özellikle lüks araç alanında uzmanlaşmıştır.otomotiv sektöründe dünyanın dev markalarını gerek sıfır gerekse ikinci el araç yelpazesinde müşterilerine sunmaktadır.

Askar Otomotiv, İstanbul' da otomobil pazarının merkezi konumundaki İstoç Oto Market'de kendine ait Askar Plaza' da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Lüks Otomobil markalarının model çeşitliliği, geniş ve ferah showroom’u, araçlar hakkında detaylı bilgilendirme ve deneyimli satış personeli ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Askar Taksi

Ticari Araçlar

Askar Taksi

İstanbul’da kurulan ASKAR Ticaret adı altında İstanbul  Laleli’de kurulan firmamız İstanbul  toplu taşıma ve ticari plaka(taksi) sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız ilgili sektörde girişimci tuhu ile birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir.

Ticari plaka ve toplu taşıma alanında müşteri odaklı güven ve kazan kazan politikasını izleyen firmamız bu alanda ticari plaka alım satım işlerinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

İstanbul  ticari taksi alaninda yenilikçi ruhu ile Türkiye’nin ilk Elektirikli Taksi’sini  kullanimına sürmüş, aynı zamanda D segmenti araçlarla ve yeni Vip Lüx  taksilerle hizmetini sürdürmektedir.

Askar İnşaat

İnşaat & Taahhüt

Askar İnşaat

Askar İnşaat ve Çavuşoğlu İnşaat ortaklığında Türkiye’de yüzlerce projeye imza atan firmamız .yapılan projelerde müşteri memnuniyetini önemseyen ve bir aile ortamı içinde nezih ortamlar oluşturmayı hedeflemiştir.

ASKAR İNŞAAT ve ÇAVUŞOĞLU İNŞAAT güvene ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yenilikçi ruhu ile sektörde ön plana çıkmıştır.

Bazarea

E-Ticaret

Bazarea

2018 Yılında Kurulan Bazarea Türkiye'den yurtdışına online satış yapan bir E-ticaret firmasıdır. Askar Şirketler Grubu’nun iştiraki olan Bazarea Türk menşeili ürünlerin sanal ortamdan tüm dünyaya satışını gerçekleştirmektedir.

Günümüzde E- ihracat sektörü yükselen bir ivme kaydederken, Bazarea'da ülkemizin ihracatının artırılmasında rol sahibi olmak için 2018 yılında sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.